Yıpranmış Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

Saçın kuru, donuk ve mat bir görünüme mi sahip? Işıl ışıl parlayan ve canlı gözüken saçlara imrenerek mi bakıyorsun? Stres, beslenme, deniz, güneş ve yaptırdığımız tüm işlemler saçımızı yıprandıran etkenlerdir.

Peki mat ve yıpranmış saçlarını eskisi gibi parlak ve canlı haline döndürebilirsin

Nasıl mı? Yazımızı okumaya devam et…

Yıpranmış Saçlarını Besle

Yıpranmış ve mat saçlarına sağlıklı bakar ve onları hem yediklerinle hem de kullandığın saç bakım ürünleri ile beslersen yıpranmış saçlarını onarabilirsin.

Saçlarını tanır ve ihtiyacı olan bakımı yaparsan onlarda canlanarak sana teşekkür etmiş olur.
O zaman yıpranmış saçları canlandırmak için öneri niteliğinde olan “Kuru saçları Canlandırıcı” setimiz ile tanışabilirsin. İncelemek için tıkla!

Saç Bakım Yağları Kullan

Yıpranmış saçların en güzel dostu tabii ki de saç bakım yağlarıdır. Saç yağları ile saçlarına yapacağın bakım sayesinde yıpranan, mat gözüken saçların ışıl ışıl parlayacak ve sağlıklı gözükecek. Hindistan cevizi yağı, Badem yağı ve Jojoba gibi yağlar ile saçına bakım yapabilirsin.

Yıpranmış saçların için özel oluşturduğumuz “Yıpranmış Saçlar İçin Özel Bakım Seti” ile saçlarına bakım yapabilirsin. İncelemek için tıkla!

Saçlarını Düzenli Tara

Yıpranmış saçlarını onarmanın bir diğer yolu da saçlarındaki doğal yağı, saçlarına tarayarak saç tellerine ulaşmasını sağlayabilirsin. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa saçlarını taraman yeterli olacaktır. Tabii yıpranan saçların taranmakta güçlük çekebilir, bu yüzden “Zor Taranan Saçlar İçin Özel Yağ” setimizi incelemeni tavsiye ederiz.

Yıpranmış saçların için verdiğimiz önerileri uygularsan, saçların sana canlanarak teşekkür edecektir.
Saçlarına ve kendine iyi bak :) 

 

Kışın Saçları Bakımlı Gösterecek 10 Öneri
Saç Bakımında Devrim: Dax Supergro

Bir yanıt yazın

My Cart
Close Wishlist
Kapalı Son Görüntülenen
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories